aprilie 19, 2024

FC a învins România în Liga Sudului din St. Nyots Town

Publicat:
22 noiembrie 2021 la 5:24 p.m.

Două goluri în ultimele 20 de minute au ajutat St Niods Town FC să învingă România și s-au încheiat cu trei înfrângeri consecutive din Southern League Division One.

La mijlocul celei de-a doua perioade la domiciliul României de pe Schaunts Theobalts Lane, după ce au trecut la un gol al lui Usman Adjini, s-au impus cu 2-1.

Ar fi fost o înșelăciune, deoarece patronii trupului au făcut tot posibilul pentru a preveni atacurile cele mai pline de speranță ale sfinților.

Dar Mamto Jap a egalat de la Miles Cooling Corner în minutul 72 pentru a ocupa primul său loc pentru club, apoi înlocuitorul Neo Richard-Noel a câștigat câștigătorul patru minute mai târziu. .

România a aruncat totul înainte în căutarea unei remize întârziate, dar fundașul St Niods Charlie Johnson a obținut o victorie meritată.

La jumătatea jocului propriu cu Peterborough Sports, St. Yves Town și-ar fi imaginat șansele de a crea șocul sezonului la Southern League Premier Division Central.

Cele două goluri ale lui Ben Dosland i-au târât de la 2-0 la 2-2, iar cu siguranță au avut coada ridicată.

Au fost mai buni în primele 10 minute ale celei de-a doua reprize, dar, mai important, nu au putut găsi un al treilea.

Sportul a avut un avans de două goluri de ambele părți ale celor două ore în două cinci minute și două cartonașe galbene în două minute înainte ca Cameron McWilliams să-l trimită rapid înapoi în camera de transfer, cu care, ultima speranță a lui Ives ar salva cel puțin. un punct.

READ  bne IntelliNews-IFC investește 10 milioane de dolari în startupul de tehnologie bancară cu indice scăzut din România, FintechOS

Ainsbury Rovers nu a putut adăuga prima victorie a lui Rob Sinclair ca antrenor, când United a pierdut cu 2-0 în Premier League a lui Buckbrook St Michael în Sud.

Ambele goluri au venit din lovituri goale în primele 15 minute de joc

Godmanchester Rovers Coca-Cola United a avut norocul să câștige cu 2-1 pe teren propriu.

Frații Daniel și Matthew Polk au marcat și au terminat pe locul nouă în clasament.

Între timp, Huntington Town se află acum din primele cinci fără victorie în patru meciuri, deoarece au căzut cu 3-1 pe teren propriu la Eastern Counties League One North Justice Market Race.

Jess Goldson-Williams le-a dat conducerea în minutul al treilea, dar spectatorii s-au chinuit din nou să ia toate cele trei puncte.