stream live romania vs grecia: actualizări scor (0-1) | 25.03.2022

stream live romania vs grecia: actualizări scor (0-1) |  25.03.2022

81′

Schimbare dublă de către Grecia. Mantalus și Belkas au fost înlocuiți de Chatcigiovanis și Alexandrouupoulos.

acum 5 minute, 14:54

78′

Apărarea se încheie prin degajarea mingii, împiedicând România de la egalitate în meci.

14:47 acum 13 minute

72′

Ross are o lovitură de cap periculoasă, dar Flashodemus deviază mingea.

acum 14 minute

70′

Popescu a sosit foarte periculos, dar mingea a deviat în final.

14:41 acum 18 minute

66′

Şutul periculos al lui Raţiu, dar apărarea a ajuns să împiedice mingea să ajungă în poartă.

acum 22 de minute

62′

Schimbări în România. Au fost inlocuiti Merita, Maxim, Puskas Popescu, Ivan si Tanas.

acum 27 de minute

57′

Schimbări pentru Grecia. Bochalakis și Lemnios au venit la Dovicas și Bacasitas.

53′

Meciul a început plin de viață în repriza secundă.

14:20 acum 39 de minute

45′

Reluarea activității în România.

14:04 acum o oră

45′

Prima repriză se încheie, iar Grecia conduce cel puțin între cele două reprize

De la ora 13:57

39′

Un gol, un gol, un gol pentru Grecia! Bouchalakis a apărut în interiorul suprafeței de pedeapsă și a urcat cu o lovitură de cap fatală care a deschis scorul.

13:49 acum o oră

31′

O centrare periculoasă a lui Mitreta, dar Flashodemus citește bine jocul și ține mingea.

13:47 acum o oră

29′

Bilkas a șutat, dar mingea trece pe lângă bară.

13:39 acum o oră

17′

Cu fața înainte și înapoi, ambele echipe au produs jocuri serioase, dar nu au reușit să înscrie.

acum 2 ore, 13:27

8′

Puskas bombă, dar mingea ajunge în tribune.

acum 2 ore, 13:17

0′

Meciul începe în România.

acum 2 ore, 13:12

Grecia: LineUp

O. Vlachodimos; K. Tsimikas, P. Hatzidiakos, K. Mavropanos, L. Rota; A. Bouchalakis, E. Siopis, P. Mandalos; Belkas, Giacomakis, D.; Limnius.

De la 13:08 acum 2 ore

România: LineUp

Nita A. Ratio, F. Cherich, A.; Ross, Camorra; R. Marín, M. Bordeianu, A. Mitrita, A. Cialdau, A. Maxim; Puskas.

De la 13:02 acum 2 ore

face incalzire

Ambele echipe sunt deja pe terenul de joc, pregătindu-se înainte de startul meciului.

De la 1:01 PM acum 2 ore

Ajunge

Grecia este deja pe stadionul României, iar echipele selectate vor căuta să câștige acest meci.

2 ore în urmă

acasa!

România a ajuns deja în patria sa, iar în curând jucătorii vor vedea evenimente în acest meci important.

12:55 acum 2 ore

să-i dea totul

Ambele echipe caută să înceapă ziua meciului FIFA cu piciorul drept cu o victorie în amicale.

12:50 acum 2 ore

Ce numere!

În ciuda faptului că nu s-a calificat, România a marcat 13 goluri în calificări și 8 a primit, așa că va căuta mai multe goluri în acest meci.

12:40 acum 2 ore

Au ajuns la timp!

Naționala Greciei a ajuns ieri în România, cu intenția de a se odihni și de a încerca să se adapteze climatului.

De la 12:30 2 ore

ne-am întors

Revenim pentru a prezenta minut cu minut meciul amical dintre Grecia și România. În curând vă vom actualiza cu cele mai relevante informații despre ambele echipe, precum și cu echipele confirmate.

acum 3 ore

Rămâneți pe fază pentru transmiterea live România vs Grecia

În câteva momente, vă vom împărtăși în direct formațiile de start pentru meciul dintre România și Grecia, precum și cele mai recente informații de la Steaua. Rămâneți pe fază pentru reflectarea live a meciului pe VAVEL.

acum 3 ore

Cum să urmărești meciul România vs Grecia în direct la televizor și pe internet?

acum 3 ore

Care este data meciului amical România-Grecia la data FIFA?

11:55 acum 3 ore

Meciul se va disputa la Steaua.

Meciul România vs Grecia se va disputa pe Stadionul Steaua din Bucureşti, România. Stadionul are o capacitate de 31.254 de persoane.

11:50 acum 3 ore

Bun venit la acoperirea VAVEL.com a Meciului Amical din 2022: Actualizări live România vs Grecia!

Numele meu este Laure Solorzano și voi fi gazda ta pentru acest joc. Vă vom oferi analize înainte de joc, actualizări de scor și știri pe măsură ce se întâmplă în direct aici pe VAVEL.