aprilie 30, 2024

Obiectiv Jurnalul de Tulcea – Citeste ce vrei sa afli

Informații despre România. Selectați subiectele despre care doriți să aflați mai multe

Instruire pentru creatori de conținut – Locuri de muncă pentru infanterie

AirRobe – Instruire pentru crearea de conținut

Antrenament part-time, 3 zile pe săptămână. Ideal este sa incepi antrenamentul la 3 luni.

Responsabilitati:

– Sprijiniți managerul de marketing în dezvoltarea unei strategii de social media pentru a crește gradul de conștientizare a mărcii, implicarea și advocacy

– Faceți brainstorming și creați idei de conținut convingătoare pentru rețelele sociale (concentrându-vă în principal pe TikTok)

– Creați videoclipuri și conținut vizual pentru TikTok

– Fiți la curent cu cele mai recente tendințe în canalele/platformele de social media

cerințe:

  • O pasiune pentru crearea video și un interes puternic pentru sfera socială și digitală
  • Bună comunicare orală și scrisă
  • La curent cu cele mai recente tendințe de pe TikTok, Reels și Instagram

Ce este AirRoop?

AirRobe este prima soluție tehnologică din lume care conectează mărcile și clienții la nivel global la economia circulară a modei, cu un singur clic. Schimbător de joc! Tehnologia Circular Wardrobe™ de la AirRobe se integrează în mod nativ cu platforma de comerț electronic a mărcii, permițând clienților să adauge articole în garderoba lor digitală atunci când fac cumpărături cu ei. De aici, clienții pot alege apoi să revinde, să închirieze sau să recicleze articole în Piața de design AirRobe, la o dată ulterioară, în câteva secunde. Soluția unică înlătură cele mai mari obstacole cu care se confruntă mărcile atunci când intră în economia circulară, oferind o soluție ușoară, fără atingere. Rezolvă o problemă uriașă pentru consumatori prin eliminarea procesului de inserare lent și greoi!